do góryMAMY do pogadania – siódme spotkanie


  We wtorek, 14 maja, odbyło się spotkanie z cyklu „MAMY do pogadania”.

  Zajęcia prowadziła Krystyna Komenda – trenerka pływania, specjalizująca się w pływaniu niemowląt i małych dzieci; założycielka Szkoła pływania Krystyny Komendy. Temat spotkania – „Pływanie niemowląt i małych dzieci”.

  Pani Krystyna rozpoczęła zajęcia od przedstawienia korzyści, jakie daje pływanie niemowlakom i małym dzieciom. Następnie omówiła sposób prowadzenia przez nią zajęć na dwóch opolskich basenach – Akwarium i Wodnej Nutce. Pogadanka była wzbogacona filmami i zdjęciami wykonanymi podczas zajęć. Trenerka zademonstrowała również pampersy przeznaczone do wody, spodenki do pływania oraz inne ciekawe gadżety wykorzystywane przez nią podczas nauki pływania. Na zakończenie tej części spotkania uczestnicy i pani Krystyna zaśpiewali wspólnie piosenkę, która jest śpiewana podczas zajęć z dziećmi.

  Następnie trenerka odpowiadała na pytania zadawane przez rodziców, np. jakie są dopuszczalne dla dzieci normy chloru na basenie (warto na to zwrócić uwagę wybierając hotel na urlop, który chcemy spędzić wspólnie z naszymi maluszkami); jaka temperatura wody jest najlepsza; w jaki sposób trzymać dziecko w wodzie; jakie stosować zabawy, aby stopniowo oswoić dziecko z wodą.

  Na zakończenia każdy z rodziców otrzymał prezent – rabat w opłacie, gdy będą chcieli uczestniczyć w kursie jesiennym lub zimowym 2019, pampersy do pływania i kaszkę.

  Jesteśmy bardzo wdzięczni pani Krystynie za przeprowadzenie ciekawych zajęć.

  Dziękujemy w imieniu swoim i uczestników szkolenia.

   


  Galeria zdjęć:

  • MAMY do pogadania – siódme spotkanie
  • MAMY do pogadania – siódme spotkanie
  • MAMY do pogadania – siódme spotkanie